فیبر پروبیوتیک پارسی لاکت

پروبیوتیک + فیبر پری ­بیوتیک فروکتوالیگوساکارید

باکتری پروبیوتیک باسیلوس کوآگولانس
میلی گرم
فیبر پری بیوتیک فروکتوالیگوساکارید

کاهش کلسترول خون

کاهش استرس و افزایش شادابی

مناسب مادران باردار و شیرده

تقویت سیستم ایمنی

سلامت دستگاه گوارش

بهبود حرکات گوارشی

پیشگیری از بیماری های عفونی ، ویروسی و باکتریای​

با مصرف پارسی لاکت سیستم ایمنی تقویت می شود که این امر در کاهش بروز بیماری های رایج ویروسی و باکتریایی ،گوارشی ،بیماری های آلرژی مختلف تنفسی و نیز بیماریهای قارچی پوستی کاهش یافته و سلامت فرد تضمین می شود.

رفع یا کاهش سندرم روده تحریک پذیر​

سندرم روده تحریک پذیر (IBS) یک بیماری رایج افراد مختلف می باشد که در روده بزرگ رخ می دهد. امروزه ثابت شده است که مصرف پروبیوتیک ها باعث کاهش یا رفع سندرم روده تحریک پذیر می شوند.​

شادابی و افزایش انرژی​

مصرف پروبیوتیک پارسی لاکت به دلیل تولید مواد نورواکتیو در روده ها باعث کاهش استرس و افزایش شادابی قابل مشاهده در فرد خواهد شد. از جمله موارد استرس می توان به ترس، استرس واکسیناسیون، استرس گرمایی، استرس بارداری و زایمان و تولید شیر اشاره نمود.

سوالات متداول:

روزانه محتوای یک ساشه را بطور مستقیم، به همراه آب یا در مواد غذایی مختلف (انواع نوشیدنی، لبنیات، دسرها و سالاد) مصرف نمایید.

میزان مورد نیاز فیبر پروبیوتیک پارسی لاکت یک ساشه در روز است. برای اثر بهتر یا بیشتر می توان هر ساشه را به فاصله ۱۲ ساعت استفاده نمود. در بیماریهای مزمن نظیر یبوست و اسهال های مزمن، چربی خون بالا و ریفلاکس مزمن معده لازم است که برای حداقل ۲۰ روز مصرف شود. ولی بعد از چند روز اول حس آرامش و سلامتی به فرد دست خواهد داد.

عمده ترین محل فعالیت پروبیوتیک ها در روده های کوچک و بزرگ است. مصرف پودر پروبیوتیک بصورت ساشه باعث می شود که میکروب های پروبیوتیک در دهان، گلو و معده نیز فعالیت کنند و در جلوگیری یا کاهش عفونت های دهان و دندان و گلو کمک کنند.

بلافاصله پس از ورود باکتری ها به روده ها فعالیت آنها شروع می شود. ولی بیشترین اثر را از نیم تا ۴ ساعت بعد از مصرف نشان می دهند.

چون پروبیوتیک ها فلور مصنوعی گوارش هستند بعد از ۴۸ تا ۷۲ ساعت میزان آنها شروع به کاهش می کند.

با توجه به اینکه در زمان مصرف آنتی بیوتیک ها بسیاری از باکتری های مفید در دستگاه گوارش از بین می روند، تغییر فلور میکروبی روده ها باعث ایجاد اسهال می شود. به همین دلیل استفاده از پروبیوتیک ها با ایجاد فلور میکروبی مصنوعی علاوه بر جلوگیری از بروز اسهال، روند فعالیت های طبیعی روده را حفظ می نماید.

بستن منو
×

سبد خرید